Ev İşleri Değişiyor
 
Yıllar geçtikçe yaşam tarzımız ve evlerimiz sürekli değişiyor. Bundan 100 yıl önce; gaz lambaları kullanmaktan, ısınmak için ateşin etrafında toplanmaktan ve bir asır önce yaşananların hayal dahi edemeyeceği her şeyi elde yapmaktan vazgeçtik. Ancak, tüm bu yeni beyaz eşyalar ile yeni zorluklar hayatımıza girdi. Bugün, hayatımızın basit ve zahmetsiz bir şekilde tadını çıkartıyoruz, bu yüzden evinizdeki bir cihaz bozulduğunda yaşayacağınız zorlukları biliyoruz. Her cihazın hayatınızı kolaylaştıran bir görevi vardır; iş, aile ve eğlence için harcayacağımız enerji ve zamanımızı bize geri verir. Evinizi temiz ve düzenli tutmaya, hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olan bu cihazlardan hiçbirine sahip olmadığınızı düşünün.
 
Beyaz Eşya Yedek Parçaları
 
Modern hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalardan biri hasar görürse, yaşam standardımız orta çağlara geri dönebilir ve hayatımız eskiden olduğu gibi zorlaşır. İster ister çamaşır, ister bulaşık makineniz, isterse fırın & ocağınız olsun, icanPARES'de evinizi eski haline döndürmek için size doğru yedek parçaları sunmak için buradayız. Bazı cihazların bir kapak contası veya bir filtresi gibi düzenli bakımları gerekir, bazı cihazlarda ise çamaşır makineniz için yeni bir boşaltma pompası gibi daha karmaşık bir yedek parçaya ihtiyaç duyulabilir. Yaşadığınız problem ne olursa olsun, evinizdeki beyaz eşyaların sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamaya çalışıyoruz.
 
Yardım etmekten memnuniyet duyarız!
 
icanPARES'de bozulan beyaz eşyalarınızın tamir edilebilmesi için mümkün olan en kısa sürede size yardımcı olmayı hedefliyoruz. Beyaz eşyalarınızın günlük hayatınızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu anlıyoruz ve bu yüzden en popüler markalar; Arçelik, Bosch, Philips, Samsung, Electrolux için geniş bir ürün yelpazesiyle sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz. Beyaz eşyalarınız için hangi parçalara ihtiyacınız olabileceğine karar vermede sorun yaşıyorsanız veya herhangi bir şeyden emin değilseniz, yardım etmek için buradayız. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.
₺141,90 KDV Dahil
₺333,90 KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Ürün
ADET
₺127,90 KDV Dahil
₺336,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
%55 İndirim
%55İndirim
Yeni Ürün
ADET
₺141,90 KDV Dahil
₺333,90 KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR