Hakkımızda

 

2017 yılında yayına başlayan icanPARES online alışveriş sitesi kısa zamanda Türkiye'nin dört bir yanında insanların elektrikli süpürgelerine uygun toz torbası, hortum, HEPA filtre, emici, boru, fırça, süpürge kokusu, aspiratör filtreleri, televizyon ve uydu kumandaları ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Avrupadaki benzerleri ile aynı kalitede ürünleri ve hızlı servisi ile firmamızın müşteri portföyü de her geçen gün hızla artmaktadır.

 

icanPARES ağırlıklı olarak perakende satış yapmasının yanında aynı zamanda toptan satışları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

 

icanPARES, ana konusu olan Süpürge Aksesuarları dışında aspiratör filtreleri, televizyon kumandaları, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak & fırın ve kahve makinesi gibi beyaz eşyalara uygun parçalar konusunda da müşterilerine destek vermektedir.

 

icanPARES ekibinin amacı ülkemizdeki insanlarımızın elektrikli süpürgeleri ve diğer beyaz eşyaları ile ilgili tüm aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu nedenle bırakılan tüm istek, öneri ve talepler en hızlı şekilde cevaplanmaktadır. Çözüm odaklı çalışan icanPARES bu açıdan gelen taleplere hızla olumlu yanıt vererek işindeki ciddiyetini göstermiştir ve genişleyen tedarik ağı ile bu özelliğini de geliştirmektedir.

 

icanPARES bu açıdan gelen taleplere hızla olumlu yanıt vererek işindeki ciddiyetini göstermiştir ve genişleyen tedarik ağı ile bu özelliğini de geliştirmektedir.

 

icanPARES ekibinin öncelikli hedefi müşteri güven ve memnuniyetidir. 

 

Şirket Bilgileri

Ünvan: Haşıloğlu Ticaret

Adres: Çayırova Mah. 5208 Sok. No:13/A Çayırova/KOCAELİ

Telefon: 0262 742 21 01

Mersis No: 4302713996400001

Ticaret Sicil No: 29567

Bağlı Bulunulan Oda: Gebze Ticaret Odası

Müşteri hizmetlerimize mesaj göndermek için tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR