🏢 Hakkımızda

 

 

📅 2017 yılında kurulan İCANPARES, Türkiye'nin her köşesinde müşterilerin elektrikli süpürgelerine ve beyaz eşyalarına uygun yedek parçaları sunma misyonuyla yola çıktı. Hızla büyüyerek sektördeki yerini sağlamlaştırdı ve aynı kalitede ürünlerle hızlı hizmet sunarak müşteri portföyünü sürekli genişletti.

 

🌐 İCANPARES, başta süpürge aksesuarları olmak üzere birçok ürün kategorisinde hem perakende hem de toptan satışlar yapmaktadır. Müşterilerimize en geniş ürün yelpazesi ve rekabetçi fiyatlarla hizmet veriyoruz.

 

🛠️ Ürün yelpazemiz sadece süpürge aksesuarları ile sınırlı değil. Aynı zamanda aspiratör filtreleri, televizyon kumandaları, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak & fırın ve kahve makinesi gibi beyaz eşyalara uygun parçalar konusunda da müşterilerimize destek sağlıyoruz.

 

💪 İCANPARES ekibi, müşterilerimizin elektrikli süpürgeleri ve beyaz eşyaları ile ilgili tüm aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle tüm istekler, öneriler ve talepler büyük bir özenle ele alınmaktadır. Çözüm odaklı çalışan İCANPARES, işindeki ciddiyetini ve hızlı hizmet anlayışını her zaman göstermektedir.

 

🌍 Ürünlerimizi Türkiye genelinde güvenle teslim ediyoruz. İCANPARES olarak, müşteri güveni ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

 

📌 Şirket Bilgileri

 

  • Ünvan: Haşıloğlu Ticaret

 

  • Adres: Çayırova Mah. 5208 Sok. No:13/A Çayırova/KOCAELİ

 

  • Telefon: 0262 742 21 01

 

  • Mersis No: 4302713996400001

 

  • Ticaret Sicil No: 29567

 

  • Bağlı Bulunulan Oda: Gebze Ticaret Odası

 

📩 Müşteri hizmetlerimize mesaj göndermek için tıklayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR