Beyaz eşyaların olmazsa olmazlarından çamaşır makinesi;

Hiç şüphesiz bir evdeki beyaz eşyaların olmazsa olmazlarından biri de çamaşır makineleridir. Çamaşır yıkama işinde sizin en iyi dostunuz olan çamaşır makinesi; çamaşırlarınızı kir ve lekelerden arındırarak sizin her zaman temiz ve şık görünmenizi sağlar. icanPARES olarak biliyoruz ki istediğiniz en son şey çamaşır makinenizin bozulması ve bozulan çamaşır makineniz için gelecek göz korkutan servis faturalarıdır. Bununla birlikte çamaşır makineniz bozulduysa servise veya tamirciye gitmeden önce problemi kendiniz teşhis etmeniz önemlidir. Çoğu durumda birçok çamaşır makinesi problemi ihmal edilen ya da kötü yapılan bakımdan kaynaklanır ancak bu durumların birçoğu kolayca tamir edilebilir.

Çamaşır makineleri için yedek parça ve aksesuarlar

icanPARES'de çamaşır makinenize ihtiyacı olan ilgiyi gösterebileceğiniz bir çok yedek parça ve aksesuara sahibiz. Çamaşır makinenizin evinizin günlük işleri için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu yüzden Arçelik, Bosch, Vestel, Samsung gibi birçok popüler marka için yedek parçaları stoğumuzda bulunduruyoruz. Okul ve iş kıyafetleri, temiz havlular ve mis gibi kokan yatak çarşafları için çamaşır makinenizin her daim çalışır olması gerekir. Bu yüzden elimizden geldiğince siz müşterilerimize destek olmaya ve verdikleri siparişleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye çalışıyoruz.

Hangi çamaşır makinesine sahipsiniz

Çamaşır makinenize uygun doğru yedek parçayı bulmak için çamaşır makinenizin model numarasına ihtiyaç duyarsınız. Model bilgisinin yazdığı etiketin yeri çamaşır makinesine göre değişiklik göstermekle birlikte bazen erişilmesi zor bir yere de saklanmış olabilir. Çoğu çamaşır makinesinde model etiketi iç veya yan kapak üzerinde ya da makinenin arkasında bulunur. Model numarasını bulduğunuzda, bu numarayı sitemizdeki arama kutusuna yazarak çamaşır makineniz için uygun körük, kapak mandalı, pompa motoru, deterjan haznesi gibi birçok yedek parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1 2 3 ... 312 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR