🔐 Gizlilik Politikası

 

Bu Gizlilik Politikası belgesi, "Haşıloğlu Ticaret" olarak anılacak olan www.icanpares.com web sitesine ait gizlilik ilkelerini açıklar.

 

1. Üyelik Bilgileri

 

1.1. www.icanpares.com sitemizden üyelik oluşturarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1.2. Üyelik işlemi sırasında, sizden isim, soyad, kendinizin oluşturduğu şifre, e-posta adresi ve siparişlerinizi teslim edebilmemiz için gerekli adres bilgileriniz gibi kişisel bilgiler alınır. Üyelik oluştururken gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.

 

2. Kişisel Bilgilerin Düzenlenmesi

 

2.1. www.icanpares.com üyeleri, istedikleri zaman "HESABIM" bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini güncelleyebilir veya silebilirler.

 

3. İletişim ve Destek

 

3.1. Üye olan veya olmayan herkes, diledikleri zaman 0262 742 21 01 numaralı "Destek" hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilirler.

 

4. Bilgi Paylaşımı

 

4.1. www.icanpares.com, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini, üçüncü kişilere ve kurumlara vermeme taahhüdünde bulunur. Bu bilgilere sadece siparişlerinizi teslim edebilmek için ihtiyaç duyarız. Herhangi bir yasal soruşturma durumunda ise ilgili makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir.

 

5. Bilgi Güvenliği

 

5.1. Kayıtlı müşteri bilgileri yalnızca müşterinin kendisiyle ilgili işlemlerde kullanılır. www.icanpares.com tarafından gönderilebilecek duyuru ve bilgilendirme e-postalarının gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda gerçekleştirilir.

5.2. Müşteri/ziyaretçiler ile www.icanpares.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanır. Şifrelemenin aktif olduğunu, Üye olma ve ödeme sayfasında, internet tarayıcınızın alt veya üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesi ile ve adres satırının "https://" ile başlamasından anlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR